Sisyka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sisyka

Sisyka Modna Kuca
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Buducnost

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Kamasutrance




Number of posts : 2
Registration date : 2011-02-19

Buducnost Empty
PostSubject: Buducnost   Buducnost EmptyTue Feb 22 2011, 23:17

Ljudi ima nas toliko u gildu imamo dobru opremu i to,aj da se organizujemo jebote ko ljudi da odradimo te neke istance nisu teshke, Onyxia je sad ubagovana moze da padne za 2minuta na 25men,onda Os 25 , i to mislim dajte meni lider ili tako nesto da ja vodim ako vi necete .
Back to top Go down
Unkind




Number of posts : 6
Registration date : 2011-02-19

Buducnost Empty
PostSubject: Re: Buducnost   Buducnost EmptyWed Feb 23 2011, 16:31

Idi u temu Events pa tamo otvori topic npr Ony ili OS i napisi neko vreme i sta je potrebno.Otvorio sam ja za ICC 25 pa mozes slicno u tom formatu napraviti i napisati.Ja nemam nista protiv da bilo ko vodi u instancu cak sta vise bio bi mi drago jer nam treba jos onih koji umeju da vode,ne mozemo ja i Limoon bas sve. Zato ovaj forum i postoji da predlazemo kad,sta i ko. Ko ce voditi meni je svejedno ako covek zna taktiku i ako zna osnovne stvari kome ide koji item itd..Skrecem paznju i veteranima da se vise ukljuce u organizovanju raida sto za jaci sto za slabiji gs. Titula im je priznanje da su sposobni i da su fer i korektni al ako samo na tome ostane onda imamo problem.
Back to top Go down
 
Buducnost
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sisyka :: General :: Svastara-
Jump to: